Bu kapı, hayallerinize açılıyor…

Yaklaşık 15 yıllık hizmet deneyimimizle, tesise adım attığınız andan itibaren sizi düşünerek, hayallerinizin ötesinde mükemmellik için en iyisini sunuyoruz.

Kurumsal Organizasyonlar

GOPARK Grand Salon ve Junior Salon, kongre organizasyonları, şirket eğitimleri, ürün tanıtımları gibi toplantılara tecrübeli ekibi ile ev sahipliği yapıyor. Verimli sonuçlar alacağınız eksiksiz bir etkinlik için, en yeni teknolojileri, şık ve lezzetli sunumlarını profesyonel hizmet anlayışı ile birlikte GOPARK ta bulacaksınız,

Özel dekorasyonu, geniş olanaklar sağlayan hizmet anlayışı, son derece şık kokteyl ve fuaye alanları ile toplantıların sıkıcılığı tarihe karışıyor.

Profesyonel ses düzeni, ışıklandırma sistemi, VRV iklimlendirme sistemi, salonlarımızın 2 ayrı köşesinde yer alan barkovizyon sistemi ile organizasyonlarınızda mükemmelliği sunuyor.

Rahat ulaşım imkanı sunan lokasyonu ve otoparkı ile kurumsal etkinlikleriniz için ideal bir mekan.

Düğün Organizasyonları

Grand Salon ve Junior Salon organizasyonlar için çok amaçlı olarak tasarlandı. Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve şık servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak.

Davetlerdeki müzik seçimi, müşterilerimizin eğlence anlayışları, yöreleri ve kendi istekleri de dikkate alınarak düzenlenmektedir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, öğretim üyelerinden oluşan profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.

Salonlarımızda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz… Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla davet alanını en şık hale getirmekle işe başlıyoruz.

Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli detaylardır. Seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar tüller masa sandalyelere sizin havanızı katacak. Çiçekler, mumluklar ve balonlarla süslenen davetinize, ışık ve volkan gösterileri eşlik ettiğinde unutamayacağınız muhteşem geceniz başlamış olacak.

ORGANİZASYONLAR

Düğünler

Kongreler

Kutlama Yemekleri

Doğum Günleri

Sünnet Düğünleri

Mezuniyet Baloları

Kına Geceleri

Ürün Lansmanları

Şirket Yemekleri

Özel Partiler

Basın Toplantıları

Özel Organizasyonlar

Nişanlar

Şirket Toplantıları

Eğitim Toplantıları

Gala Yemekleri

Gala Yemekleri

Özel Sunumlar