Kurumsal Organizasyonlar

GOPARK Grand Salon ve Junior Salon, kongre organizasyonları, şirket eğitimleri, ürün tanıtımları gibi toplantılara tecrübeli ekibi ile ev sahipliği yapıyor. Verimli sonuçlar alacağınız eksiksiz bir etkinlik için, en yeni teknolojileri, şık ve lezzetli sunumlarını profesyonel hizmet anlayışı ile birlikte GOPARK ta bulacaksınız,

Özel dekorasyonu, geniş olanaklar sağlayan hizmet anlayışı, son derece şık kokteyl ve fuaye alanları ile toplantıların sıkıcılığı tarihe karışıyor.

Profesyonel ses düzeni, ışıklandırma sistemi, VRV iklimlendirme sistemi, salonlarımızın 2 ayrı köşesinde yer alan barkovizyon sistemi ile organizasyonlarınızda mükemmelliği sunuyor.

Rahat ulaşım imkanı sunan lokasyonu ve otoparkı ile kurumsal etkinlikleriniz için ideal bir mekan.

Düğün Organizasyonları

Grand Salon ve Junior Salon organizasyonlar için çok amaçlı olarak tasarlandı. Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve şık servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak.

Davetlerdeki müzik seçimi, müşterilerimizin eğlence anlayışları, yöreleri ve kendi istekleri de dikkate alınarak düzenlenmektedir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, öğretim üyelerinden oluşan profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.

Salonlarımızda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz… Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla davet alanını en şık hale getirmekle işe başlıyoruz.

Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli detaylardır. Seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar tüller masa sandalyelere sizin havanızı katacak. Çiçekler, mumluklar ve balonlarla süslenen davetinize, ışık ve volkan gösterileri eşlik ettiğinde unutamayacağınız muhteşem geceniz başlamış olacak.

Düğünler

Kına Geceleri

Nişanlar

Kongreler

Ürün Lansmanları

Eğitim Toplantıları

Kutlama Yemekleri

Şirket Yemekleri

Gala Yemekleri

Doğum Günleri

Özel Partiler

Gala Yemekleri

Sünnet Düğünleri

Basın Toplantıları

Özel Sunumlar

Mezuniyet Baloları

Özel Organizasyonlar

Solanlarımız, yemekli veya yemeksiz her türlü  organizasyona uygun olarak tasarlandı. Her detayı titizlikle planlayan etkinlik uzmanlarımız size en uygun teklifi sunmak için hazırlar.  Fiyat teklifi almak için, lütfen formumuzu doldurun.

Etkinlik uzmanlarımız ile görüşmek  ister misiniz?

0212 614 43 17

Dahili : 128 – 129
0530 540 9245

Canan Can

Gopark Tesisleri

Merkez Mahallesi Eyüp Caddesi No:3 34245 Gopark Tesisleri
Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Haritada görmek için tıklayınız.

Grand Salon

1.200 kişilik 2.500 m2 çok amaçlı davet salonu

Junior Salon

600 kişilik 1.500 m2 çok amaçlı davet salonu

0212 614 43 17

Gsm : 0530 540 9245

Canan Can

canan.can@gopark.com.tr

Macit Doğru

macit.dogru@gopark.com.tr