Bayrampaşa'ya yakın Düğün Salonu ihtiyacınız için...

Bayrampaşa Düğün Salonu ihtiyacınız için bölgeye çok yakın merkezi bir noktada bulunan GOPARK; seçkin salonları, etkinlik uzmanı ekibi ve zengin menü seçenekleriyle size rüya gibi düğünleri, unutulmaz davetleri, verimli iş toplantılarını ve kongre organizasyonlarını üstün kalite ile sunmaya hazır…

Her detayı titizlikle planlayan etkinlik uzmanlarımız size en uygun teklifi sunmak için hazırlar. Fiyat teklifi almak için, lütfen formumuzu doldurun.

GRAND SALON

Yüksek beklentiler için tasarlandı…

Kırmızının cazibesi ile altın renginin kusursuz uyumunu yansıtan salonumuzda tüm etkinlikleriniz için en şık ortamı sunuyoruz.

Daha fazlası için tıklayınız.

JUNIOR SALON

Butik etkinliklerin seçkin adresi…

Butik etkinlikler için samimi ve sıcak bir ortam sunan Junior Salon’da şıklık ve kaliteyi yansıtan aksesuarlarla zarafeti yaşamanızı sağlıyoruz.

Daha fazlası için tıklayınız.

Unutulmaz bir düğün nasıl olur iyi biliyoruz

GOPARK salonlarının eşsiz atmosferinde, profesyonel ekip, yüksek servis kalitesi ve birbirinden lezzetli menü alternatifleri ile masal gibi düğünler sizi bekliyor. A’dan Z’ye eksiksiz bir düğün için tüm detayları bizim tecrübeli ellerimize bırakın, siz sadece hayatınızın en özel anlarının tadını çıkarın…