Hayalinizdeki mükemmel etkinliğin gerçekteki yansıması

Grand

Salon

Gopark Düğün Salonu unutulmaz bir düğün yaşamanız için tasarlandı! En yeni trendlere göre sürekli yenilediğimiz, en büyük düğün salonumuz Grand Salon’da zarafet ile görkemi sizler için bir araya getiriyoruz.

Gopark

Grand Salon

Kırmızının cazibesi ile altın renginin kusursuz uyumunu yansıtan Gopark Düğün Salonu tüm kutlamalarınız ve etkinlikleriniz için en şık ortamı sunuyor. Grand Salon en yüksek kapasiteli salonumuzdur.

GRAND SALON

Çiçeklerden perdelere, şamdanlardan yemek takımlarına kadar her parçanın özenle seçildiği salonda, kusursuz olması için büyük emek harcadığımız etkinliklerle davetlilerin aklında silinmez bir iz bırakıyoruz.

Davet sahiplerinin ise kendilerine özel hostesleri eşliğinde, dört dörtlük odalarında o tatlı heyecanı huzur ve mutlulukla sonlandırmaları, hayallerini gerçeğe dönüştürmeleri için çalışıyoruz.

Gaziosmanpaşa’da merkezi bir konumda bulunan, sürekli gelişen ve yenilenen köklü ve kaliteli tesisimizde bu beklentinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırız.

Yaklaşık 15 yıllık hizmet deneyimimizle, tesise adım attığınız andan itibaren sizi düşünerek, hayallerinizin ötesinde mükemmellik için en iyisini sunuyoruz.

Sizi, yüksek beklentiler için tasarlayıp eşsiz ayrıcalıklarla donattığımız GOPARK’a bekliyoruz.

JUNIOR SALON

Bu özel anların başrol oyuncularının, en ince ayrıntıya kadar düşünülerek hazırlanmış özel odalarında, her an kendilerine eşlik eden hostesimizin desteğiyle hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Mutlu günlerinizin her adımında sizinle yan yana yürüyor, tüm beklentilerinizi tek noktadan karşılıyoruz.

Hayalinizdeki sıcacık kutlamaların gerçekteki yansıması

Junior

Salon

Butik etkinlikler için samimi ve sıcak bir ortam sunan Junior Salon’da şıklık ve kaliteyi yansıtan aksesuarlarla zarafeti yaşamanızı sağlıyoruz.

Gopark

Junior Salon

Lacivertin derinliği ile gümüş renginin asaletini birleştiren salonumuzda, titizlikle planlanan detaylarla tüm davetlilerin kendilerini özel hissetmeleri için çalışıyoruz.

MUTFAK ve SERVİS

Hayalinizdeki kusursuz ikramın gerçekteki yansıması

Daha önce sayısız davette kendini kanıtlamış GOPARK ekibinin uzmanlığıyla mekanın kalitesine yaraşır bir mutfak hizmeti sunuyoruz. 5 yıldızlı otel deneyimine sahip bir ekip tarafından hazırlanan ve ordövrden pastaya kadar tüm ikramı kapsayan zengin menülerimizle kutlama sofralarınızı bir şölene çeviriyoruz.

Şefler Mutfakta

Sevdiklerinize ikram edeceğiniz her şeyi, GOPARK kalitesi ve lezzetiyle masalarınıza getiriyoruz.

Mutfak ve servis ekibimizle

Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz

Yıllardır lezzeti ve güvenilirliğiyle haklı bir üne sahip bulunan GOPARK mutfağında, davet sahipleriyle menünün belirlenmesinden tadım aşamasına dek her noktada birlikte çalışıyoruz.

Konusunda uzman gıda mühendisimiz tarafından sürekli denetlenen hijyen sertifikalı mutfağımızla, sağlık ve güvenilirlik konusunda aklınızda hiçbir soru işareti bırakmıyoruz.

Sevdiklerinize ikram edeceğiniz her şeyi, GOPARK kalitesi ve lezzetiyle masalarınıza getiriyoruz.

Böylesine özel bir mutfakta hazırlanan yiyecekleri, en güzel sunumlarla birlikte deneyimli servis ekibimize emanet ediyoruz.

Mutfak ve servis ekibimizle hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz.

Kalite ve Lezzet

Ordövr Çeşitlerimiz

Konusunda uzman gıda mühendisimiz tarafından sürekli denetlenen hijyen sertifikalı mutfağımızda üretilen ordövr çeşitlerimiz ile lezzetli başlangıçları rengarenk sunumlarla birleştiriyoruz.

Zengin Menüler

5 yıldızlı otel deneyimine sahip bir ekip tarafından hazırlanan zengin menülerimizle kutlama sofralarınızı bir şölene çeviriyoruz

Lezzetli Pastalar

Yıllardır lezzeti ve güvenilirliğiyle haklı bir üne sahip bulunan Gopark mutfağında, konusunda uzman ekibimiz ile, davet sahiplerine, kişiye özel farklı içerikli taze ve lezzetli pastalar ikram ediyoruz. 

Gopark Düğün Salonu

Düğün törenlerinden kongrelere, nişan ve kına gecelerinden sünnet düğünlerine, sergilerden kokteyllere, toplantılardan kahvaltılı organizasyonlara kadar pek çok farklı etkinliğe ev sahipliği yaptığımız GOPARK tesislerinde, deneyim ile vizyonu buluşturuyoruz.

Hayalinizdeki kalite ve zarafetin gerçekteki yansıması: GOPARK

Özel anların seçkin adresi…

Macit Doğru

ETKİNLİK UZMANI

“Uzman ekibimiz ile birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için titizlikle sürekli çalışıyoruz. Sizi, hayalleriniz ile buluşmaya Gopark’ a bekliyoruz.”